Tvoja Ljekarna - Najjeftinija i najveća internet ljekarna u Hrvatskoj.
Hamapharm Kalomila sprej 100 ml

Hamapharm Kalomila sprej 100 ml


Proizvođač: HAMAPHARM

12,00 €

KOLIČINA:

OPIS PROIZVODA
Kalomila sprej umiruje, hladi i osvježava kožu nakon izlaganja suncu, uboda insekata, depilacije, brijanja i drugih blažih nadražaja. Formula s 5% pantenola, ekstraktom kamilice, aloe verom, hijaluronskom kiselinom i glicerinom pomaže hidratizirati, omekšati i obnoviti osjetljivu, crvenu i nadraženu kožu.
Kalomila sprej 100 ml namijenjen je brzoj i praktičnoj njezi kože koja je crvena, osjetljiva, nadražena ili izložena vanjskim utjecajima. Idealan je nakon sunčanja, uboda komaraca i drugih insekata, kontakta s meduzama, nakon depilacije ili brijanja te u svim situacijama kada koži treba osjećaj hlađenja, umirenja i dodatne hidratacije.

NAČIN PRIMJENE
Raspršiti na nadraženo mjesto nekoliko puta na dan, prema potrebi. Ne nanositi na sluznice, otvorene rane ni područje oko očiju.

KOLIČINA
100 ml

Opis za C031945